Różne

Ach ten niedobry H4 (?)


Dziś wpis nie związany z tematyką bloga, ale związany z blogiem ;). Wchodząc wczoraj na swoją stronę, wróciłem do jednego ze swoich raportów (akurat za sierpień), by zobaczyć, że poza głównym obrazkiem wpisu.. nic nie ma. Tzn brak właściwej treści. Przejrzałem wszystkie swoje wpisy (blog jest świeży stąd dużo tego nie było ;) i zauważyłem podobną sytuację w kilku jeszcze wpisach.

Początkowo sądziłem, że może nie domknąłem jakiegoś znacznika, przez co wordpress po cichu się wywalił. Z drugiej strony, wpisy bez treści miały komentarze sugerujące, że ktoś tę treść widział. Normalnie zagadka. Nie wiem, czy to problem lokalny, czy coś niechcący namieszałem, niemniej okazało się, że w tych wpisach, które korzystają ze znacznika h4 nie widać treści. Podmieniłem od razu h4 na p + b i działa. Działa u mnie, ale jeśli ktoś z was zauważył ostatnio taką sytuację na moim blogu, to prośba o komentarz.

Tak czy inaczej podaję linki wpisów, które przynajmniej od wczoraj były bez treści i osoby, które weszły na bloga, a nie zobaczyły tekstów, by miały możliwość nadrobienia zaległości ;). Oto one:

Właśnie same komentarze przekonują mnie, że wszystko było ok do czasu, aż coś nie namieszałem (albo jakieś aktualizacje). Spotkaliście się z czymś podobnym? ;)