Narzędzia

Market Samurai za połowę ceny, 10 dniowa promocja!


Dzisiaj krótko i szybko bo jest ku temu powód. Jak część z was wie, jestem i zawsze byłem wiernym fanem Market Samuraia. Dziś nie będzie kolejnego zachwalania tej aplikacji, ponieważ spieszę wam z nowiną, że dla osób, które nie posiadają jeszcze w swoich zasobach tej aplikacji, przez 10 kolejnych dni jest możliwość zakupienia jej po bardzo atrakcyjnej cenie. Zostałem poinformowany, że przez 10 dni (dokładnie do 14 września, do północy czasu pacyficznego) cena tej aplikacji będzie obniżona o 50% (obniżka ze 149$ na 79$) ! Nieźle :) Szkoda, że sam się kiedyś na podobną obniżkę nie załapałem ;)

Sama informacja o promocji znajduje się na Warrior Forum (ogólnie do użytkowników tego forum jest skierowana ta promocja), stąd jeśli nie jesteście jeszcze posiadaczami tej aplikacji, a zamierzaliście wkrótce zaopatrzyć się w ten program, teraz macie doskonałą okazję. Tylko 10 dni.. Ponadto na forum pod wskazanym linkiem znajduje się również info o pozostałych benefitach związanych z zakupem Samuraia podczas tej promocji, warto się temu przyjrzeć.

ps: z innej beczki, dziś rozpocząłem test seopilota (tym razem jako pozycjoner, nie wydawca), na analizę trzeba będzie poczekać 1 -2 miesiące. Mam nadzieję, że po tym teście będę mógł śmiało korzystać z tego narzędzia do pozycjonowania swoich stron.