Posted By Przemek

O Blogu


Cześć, mam na imię Przemek i w wolnych chwilach staram się rozwijać w obszarach związanych z zarabianiem w Internecie i budowaniem pasywnego dochodu.

O sobie, w skrócie mogę powiedzieć tyle, że mam 33 lat, od ponad 10 lat zajmuje się grafiką, projektowaniem aplikacji od strony frontend, w mniejszym stopniu pozycjonowaniem, programowaniem (php). Od kilku lat na działalności gospodarczej

Skąd pomysł na bloga?
W pewnym momencie doszedłem do wniosku, że zbyt długo interesuje się tematem związanym z zarabianiem w sieci, zbyt długo staram się wzbogacać wiedzę, zbierać ciekawe adresy w moim czytniku RSS, abym nie mógł zacząć czerpać z tego zysków i jednym z popychadeł, które ma mnie zmobilizować do bardziej sumiennego zajęcia się tym zadaniem, jest prowadzenie własnego bloga.

Każdy kto pracował w jakiejś korporacji, w której stosuje się procedury i dba o budżety przy wykonywaniu zadań wie, że nie ma lepszego sposobu motywacyjnego niż liczby, raporty z zadań jakie się wykonało / ma zamiar wykonać. Nikt nie lubi, kiedy mu się patrzy na ręce podczas pracy, ale kiedy wzrok „wielkiego brata” do nas nie dociera i nikt nas nie ocenia, często niestety spada nam motywacja do pracy i jej efektywność. Przynajmniej mnie to dotyczy ;) stąd i pomysł na poprowadzenie bloga o biznesie online.

O czym mam zamiar pisać?
Najogólniej o zarabianiu w Internecie i budowaniu dochodu pasywnego. Będę starał się zamieszczać informacje o własnych doświadczeniach, zapewne znajdą się porady związane z pozycjonowaniem i optymalizacją stron. Będę starał się informować o pojawiających i się przydatnych  narzędziach, aplikacjach. Będzie też co nie co o programach partnerskich.

Obecnie nie posiadam wielkich przychodów ze swoich stron i mam nadzieję, że ten blog będzie pewnym krokiem milowym (a być może i innych osób) w celu poprawy tej sytuacji.

Zaznaczam, że jest to mój pierwszy blog, stąd być może pierwsze moje wpisy nie będą na tyle dobre, na ile będą tego oczekiwać sami czytelnicy, ale z czasem mam nadzieję, że jakość zamieszczanych tu informacji osiągnie satysfakcjonujący mnie i czytelników poziom, a  grono osób znajdzie tutaj wiele cennych informacji. Zapraszam :)