Różne
Posted By Przemek

Seopilot, czyli szukanie alternatywy


We wrześniu ubiegłego roku popełniłem wpis dotyczący zarabiania na zapleczu. Wpis dotyczył kilku metod zarabiania, a w zasadzie spłacania kosztów jakie trzeba ponieść stawiając zaplecze. Jedną z opcji zarabiania było skorzystanie z systemu Prolink.pl. Do tej pory byłem nawet zadowolony z zarobków w tym systemie, jednak przeglądając dziś Internet natrafiłem na kilka opinii sugerujących, że wydawcy na seopilocie mogą zarobić więcej.

Postanowiłem wobec tego dodać dwa swoje serwisy i z ciekawości, poczekać na ewentualną ich wycenę przez support seopilota. Mam nadzieję, że wycena będzie na tyle atrakcyjna, że będzie mi się opłacało przenieść z prolinka do nowego systemu, ale jak będzie, czas pokaże. Na pewno pochwalę się swoimi przemyśleniami na temat tego systemu, czy warto w niego wchodzić, czy warto zamieniać prolink na seopilot itd, więc cierpliwości..

Część z was być może zdziwiło samo pojawienie się nowego wpisu na tym blogu. Co prawda nie twierdziłem nigdy, że przestanę pisać całkowicie, niemniej kilka miesięcy mnie tutaj nie było. W skrócie, przygniotły mnie obowiązki związane z kilkoma projektami dla firm z którymi współpracuję i niestety (albo stety?) czas ten nie wpłynął pozytywnie na moje zarabiające strony. Powiedziałbym, że zarobki utrzymują się na stałym poziomie, tragedii nie ma ;-). Pojawienie się tego wpisu nie oznacza również powrotu do stałego pisania, ot pewnie raz na jakiś czas pojawi się tu jakiś wpis. Nawiasem mówiąc, widzę że nie ja jeden zwolniłem tempo dodawania nowych treści na blogu o tematyce zarabiania w internecie ;-).

A Wy, jakie macie doświadczenia z tym systemem?

Otrzymaj bonus do 1000 PLN ze swojego serwisu