Różne

Still Alive! Czyli powrót do żywych..


10 października 2012 roku. To niebywałe, ale faktycznie był to dzień kiedy opublikowałem ostatni wpis na tym blogu. Szczerze mówiąc nawet już nie pamiętam dlaczego przestałem pisać, ale teraz to już nie istotne, ponieważ zamierzam odświeżyć tego bloga, wrócić do pisania i oczywiście do zarabiania w internecie :).

Zastanawiałem się, czy nie kupić nowej domeny i nie zacząć kompletnie od zera (zwłaszcza, że ruch na tym blogu, po 3 latach posuchy jest niemal zerowy), ale uznałem, że webchannel.pl to fajna domena i szkoda jej się pozbywać. Mam trochę pomysłów, ale i sporo do nadrobienia, jako że 3 lata to kawał czasu, w trakcie którego byłem trochę „poza tematem”.

Zainwestowałem też w nową skórkę, tamta już nie spełniała swojej funkcji i wyglądała zbyt oldschoolowo ;). Gdyby kogoś interesowało to wybrałem Severn, która w moim odczucie jest czysta, elegancka i w stylu „flat”, który mi odpowiada.

Ciężko zacząć po 3 latach, stąd wybaczcie mi jeśli ten wpis jest dla was chaotyczny i trochę o niczym. Kolejne będą już bardziej konkretne :).